Teenused

Rätsepalahendused Sinu ärile

Kuidas saame sind aidata?

E-POED

Üha enam ostab keskmine tarbija kaupa just e-poest ehk siis interneti teel. See on kauplemisviis, mis kogub populaarsust üle kogu maailma. Kui võrrelda traditsioonilist kaubandust ja e-kaubandust, siis ilmselgelt on e-kaubandusega alustamine oluliselt lihtsam ja odavam.
Lisaks e-poe tehnilisele püstipanemisele loome Sulle funktsionaalse ja kauni e-poe ning leiame õiged lahendused just Sinu toodete jaoks.

KODULEHEKÜLJED

Tänapäeva digitaliseerunud maailmas ei piisa enam ainult kodulehekülje olemasolust. Koduleheküljest on saanud müügiinstrument. Kliente paeluvad huvitavad, isikupärased, professionaalsed ja lihtsasti kasutatavad koduleheküljed.
Tunned, et Sinu olemasolev koduleht vajab veidi kõpitsemist või vajad täiesti uut ja kaasaegsemat kodulehte? Leiame koos Sinu ettevõttele sobilikud visuaalsed lahendused ja paneme Sinu kodulehekülje müüma!

TURUNDUS

Kaasaegne tõhus turundusstrateegia hõlmab kultuurilisi teadmisi, loo jutustamist, info edastamist, brändi maine tugevdamist ning eesmärgiks seatud müügi- numbriteni jõudmist. Sul on olemas koduleht või e-pood, aga Sind ei leita või Sinu klient ei jõu tooteni?
Me pakume Sulle oma kogemustel põhinevat ja brändile fokuseeritud turundusstrateegiat, mis Sinu sihtgruppi kõnetab.

SOTSIAALMEEDIA

LinkedIn, Facebook ja Instagram loovad täna koos kodulehega firma neti jalajälje. Tänane tarbija soovib kogemust, lugu ning brändifilosoofiat, mille järgi nad end sobitavad ja otsustavad end brändidega siduda.
Aitame Sinu ettevõttel mõjuda internetis autentselt pakkudes digiturunduse teenuseid nagu sotsiaalmeedia postituste tegemine, uudiskirjade loomine, brändi tutvustamine. Seda kõike kultuurilisel eripäral põhineva suhtlusega.  

BRÄNDIKUJUNDUS

Kes Sa oled? Kes peaks Sinu brändist teadma? Kuidas nad Su üles leiavad? Ja miks neid peaks see huvitama? Pöörame tähelepanu just nendele küsimustele, et iseennast paremini turundada ja luua edukas autentne bränd, mis on jätkusuuteline. 

ÄRIKONSULTATSIOONID

Meie jaoks on kliendi digi jalajälje kujundamine kõikehõlmav protsess, milles mängivad tähtsat rolli erinevad tegurid nagu näiteks kasutajasõbralik disain, kultuurilise eripäraga arvestav turundusstrateegia, kvaliteetne sotsiaalmeedia ning toote/kliendi autentsus.

Meie pakume Sulle konsultatsioone seoses värske äriidee arendamisega, uuele turule laienemisega või brändi ülesehitamisega.

brand, bränding, brändikujundus, strateegia, sotsiaalmeedia

"Amazing Designs and Quality Work!"

Nam at congue diam. Etiam erat lectus, finibus eget commodo quis, tincidunt eget leo. Nullam quis vulputate orci, ac accumsan quam. Morbi fringilla congue libero, ac malesuada vulputate pharetra.
John Doe
CEO, Acme Inc.
Scroll to Top