Meist

Meie väärtused

  • personaalne lähenemine ja kliendikesksus
  • autentsus
  • jätkusuutlikkus
  • elujõulisus
  • innovatiivsus
  • kultuuriline tundlikkus

Meie tugevused

  • pikaajaline jae- ja hulgikaubanduse strateegilise juhtimise kogemus
  • turunduse strateegilise juhtimise kogemus
  • äriprotsesside tundmine ja nendes orienteerumine
  • analüütiline lähenemine

Mida me teeme

Meie lugu

Teeme Su klientidele nähtavaks!

Ettevõtlus on nagu eksperiment, mis pakub rõõmu siis, kui too toimib. Ühtlasi on toimiv eksperiment ka tõestus meisterlikkuse olemasolust. Iga katse ja teostus sünnivad ideedest, mille äratavad ellu julgus ja teadmised. Sellest tulenevalt oleme keskendunud just kliendi vajadustele ning eripäradele ja seeläbi turu muutmisele. 

Nimini sündis 2013. aastal julgest pealehakkamisest, nutikast ideest ja loovusest. Pereettevõttena on meie rõhk olnud loomisest saati intensiivsel suhtlusel ja klientide vajadusi arvestaval turundus-, äri- ja juhtimisalaste konsultatsioonide pakkumisel.

Tänu üha enam digitaalsemale maailmale oleme paaril viimasel aastal oma teenuseportfelli täiendanud internetiturunduse, kodulehtede ning e-poodide valmistamisega. Lisaks sellele pakume ka e-poe või kodulehe haldamist ehk virtuaalassistendi teenust.

Me töötame väikeses tiimis, mis võimaldab kohest tagasisidet, uuenduslikke ideid, impulsse erinevatest valdkondadest ning kvaliteetseid tulemusi. Meie silma paneb särama võimalus inimesi aidata. Me jagame Sinuga meeleldi enda teadmisi ja oskusi ning aitame Sul luua Sinu unistuste e-poe või kodulehe!


Meeskond

Margit

“Julge elada!”

Margit on terve oma elu olnud juht ja eestvedaja.
Ta on juhtinud nii väiksemaid kui ka suuremaid meeskondi ning erinevaid valdkondi nagu ost, müük, logistika ja turundus. 
Tänu pikaaegsele kogemusele toiduainete jae- ja hulgikaubanduses on tema tugevusteks kujunenud eelkõige kaubamärkide väljatöötamine ja käivitamine, müügi- ja turundusprotsesside juhtimine ning eksperdina vastava ala ärikonsultatsioonide pakkumine.
Nii nagu me ei lakka kunagi õppimast, otsustas Margit sellel aasta enda teadmisi täiendada front-end arendajana ning keskenduda rohkem e-poodide ja kodulehtede tegemisele.
Üheks enda suurimaks tugevuseks loeb ta julget otsustamisvõimet ja head suhtlemisoskust. 

Vabal ajal meeldib Margitile Eesti toidumaastikku avastada ning teha sporti. Terves kehas terve vaim!  

margit@nimini.ee

124645405_641796253151873_5605123596690737686_n

Maria Dolores

„Empaatiline lähenemine ja õige väljendusviis on juba pool võitu.“

Mariale on alati meeldinud jutustada huvitavaid lugusid. Juba lapsepõlves lahutas ta niimoodi õe ja venna meelt ning magamaminek sai hoopis uue kuue.
Olles vastutav uute klientide leidmise eest ning koordineerides turundusprotsesse panevad Maria silmad särama just inimeste vahelised soojad suhted ja inspireerivad visuaalsed lahendused.
Enne Niminis tööle hakkamist täiendas Maria end Saksamaal, Berliinis. Tema tugevuste hulka kuuluvad kindel otsustamismeel, suurepärane juhtimisoskus, mitme võõrkeele oskus ning kliendipõhine lähenemine. Samuti jagub tal silma esteetiliste detailide ning lahenduste jaoks.

Eraelus meeldib Mariale joogat teha, kokata ning lugeda.

maria@nimini.ee

 

Aleksander

“Tee seda, mida sa armastad ja armasta seda, mida sa teed”

Aleksander on õppinud logistikat Tallinna Tehnikaülikoolis ning omandab magistrikraadi samas koolis Äriinfotehnoloogia erialal. 
Aleksanderi põhifookus on kavandada selliseid IT- lahendusi, mis muudaksid klientide töö kiiremaks, tulemuslikumaks ja veavabamaks.
Mõistes hästi ka äripoolt ning ettevõtluse ja organisatsiooni toimimise aluseid, suudab Aleksander leida ühise keele nii äriinimestega kui ka IT-inimestega.
Aleksandrile meeldib luua huvitavaid ning töötavaid infotehnoloogilisi lahendusi.  

Vabal ajal leiab Aleksandri võrkpalliplatsilt või sportimas.

aleksander@nimini.ee

Aleksander

Milleks valida meid?

Oma tööd tehes oleme keskendunud seoses kliendikesksusega ka suuremas võtmes turu muutmisele. Meid huvitab pikaajaline ja jätkusuutlik koostöö. 

Meie jaoks on tähtis, et kliendid leiavad just neile sobivad lahendused. Meie töö põhineb intensiivsel suhtlusel, aruteludel ning konsulteerimisel.

Meie meeskond koosneb julgetest, motiveeritud ning usaldusväärsetest professionaalidest. 

Nutikad ning tõhusad lahendused annavad märku meisterlikkusest. Mis saakski olla rohkem rahuldust pakkuvam kui numbrid, mis räägivad enda eest?

Funktionaalsus, huvitavad värvigammad, kergesti kasutavad kodulehed toovad kliendi Sinu kodulehele alati tagasi. Leiame üheskoos kõige sobilikumad lahendused. 

Iga valdkond, milles tegutsete, nõuab spetsiifilist lähenemist. Läbi analüütilise lähenemise toome välja olulised eripärad. 

Some Numbers

Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur adipis.
1
Satisfied Clients
100
Projects Completed
1
Accolades Earned
1 K+
Lines of Code
Scroll to Top