Meist

Meie väärtused

  • personaalne lähenemine ja kliendikesksus
  • autentsus
  • jätkusuutlikkus
  • elujõulisus
  • innovatiivsus
  • kultuuriline tundlikkus

Meie tugevused

  • pikaajaline jae- ja hulgikaubanduse strateegilise juhtimise kogemus
  • turunduse strateegilise juhtimise kogemus
  • äriprotsesside tundmine ja nendes orienteerumine
  • analüütiline lähenemine

Mida me teeme

Meie lugu

Teeme Su klientidele nähtavaks!

Ettevõtlus on nagu eksperiment, mis pakub rõõmu siis, kui too toimib. Ühtlasi on toimiv eksperiment ka tõestus meisterlikkuse olemasolust. Iga katse ja teostus sünnivad ideedest, mille äratavad ellu julgus ja teadmised. Sellest tulenevalt oleme keskendunud just kliendi vajadustele ning eripäradele ja seeläbi turu muutmisele. 

Nimini sündis 2013. aastal julgest pealehakkamisest, nutikast ideest ja loovusest. Pereettevõttena on meie rõhk olnud loomisest saati intensiivsel suhtlusel ja klientide vajadusi arvestaval turundus-, äri- ja juhtimisalaste konsultatsioonide pakkumisel.

Tänu üha enam digitaalsemale maailmale oleme paaril viimasel aastal oma teenuseportfelli täiendanud internetiturunduse, kodulehtede ning e-poodide valmistamisega. Lisaks pakume ka e-poe või kodulehe haldust.

Me töötame väikeses tiimis, mis võimaldab kohest tagasisidet, uuenduslikke ideid, impulsse erinevatest valdkondadest ning kvaliteetseid tulemusi. Meie silma paneb särama võimalus inimesi aidata. Me jagame sinuga meeleldi enda teadmisi ja oskusi ning aitame sul luua sinu unistuste e-poe või kodulehe!

 


Tiim

Margit

“Julge elada!”

Olen terve oma elu olnud juht ja eestvedaja juhtides nii väiksemaid kui ka suuremaid meeskondi ning erinevaid valdkondi nagu ost, müük, logistika ja turundus. 

Tänu pikaaegsele kogemusele toiduainete jae- ja hulgikaubanduses ning tugevale ärilisele taustale, pean enda tugevusteks just eelkõige e-kaubanduse strateegia loomist, kaubamärkide väljatöötamist ja käivitamist ning müügi- ja turundusprotsesside juhtimist.

Nii nagu me ei lakka kunagi õppimast, otsustasin 2021. aastal enda teadmisi täiendada front-end arendajana ning keskenduda rohkem enda suurele kirele – e-kaubanduse strateegiate väljatöötamisele,  e-poodide tegemisele ning käivitamisele.
Üheks enda suurimaks tugevuseks loen ma julget otsustamisvõimet ja head suhtlemisoskust. 

Vabal ajal meeldib mulle eesti toidumaastikku avastada ning sporti teha. Terves kehas terve vaim!  

margit@nimini.ee

IMG_1119
nimini e-poed

Gerli

“Elu ei ole sprint, elu on maraton!”

Olles üle kolme aasta lemmiklooma e-poe omanik olnud, olen tänu sellele saanud kogemust erinevates valdkondades nagu klienditeenindus, logistika, pakendamine, e-poe haldus, turundus, postituste kujundamine, jne. Silma lööb eriti särama just erinevate postituste kujundamine Canvas ja sealt on tulnud suur huvi veebilehe disaini vastu. Veebilehe disaini olen õppinud erinevatelt koolitustelt ja praktiseerinud seda Nimini veebilehti tehes.

Vabal ajal armastan joogatada, kokata, kuulata podcaste ning jalutada oma imearmsa pomeranianiplika Fluffyga.

 

Aleksander

“Tee seda, mida sa armastad ja armasta seda, mida sa teed.”

Olen õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis logistikat  ning oman sama ülikooli magistrikraadi Infosüsteemide analüüsi ja kavandamise erialal. 

Minu põhifookus on kavandada selliseid IT- lahendusi, mis muudaksid klientide töö kiiremaks, tulemuslikumaks ja veavabamaks.
Mõistes hästi ka äripoolt ning ettevõtluse ja organisatsiooni toimimise aluseid, suudan leida ühise keele nii äriinimestega kui ka IT-inimestega.
Minu kireks on luua huvitavaid ning töötavaid infotehnoloogilisi lahendusi.  

Kuna mängin professionaalsel tasemel võrkpalli, siis tööst vabal ajal leiab mu võrkpalliplatsilt või jõusaalist.

aleksander@nimini.ee

 

Aleksander Eerma

Milleks valida meid?

Oma tööd tehes oleme keskendunud  ka suuremas võtmes turu muutmisele.
Meid huvitab pikaajaline ja jätkusuutlik koostöö. 

Meie jaoks on tähtis, et kliendid leiavad just neile sobivad lahendused. Meie töö põhineb intensiivsel suhtlusel, aruteludel ning konsulteerimisel.

Meie meeskond koosneb julgetest, motiveeritud ning usaldusväärsetest professionaalidest. 

Omades tugevat ärilist tausta oskame luua kliendile äriliselt toimiva lahenduse

Nutikad ning tõhusad lahendused annavad märku meisterlikkusest. Mis saakski olla rohkem rahuldust pakkuvam kui numbrid, mis räägivad enda eest?

Funktionaalsus, huvitavad värvigammad, kergesti kasutavad kodulehed toovad kliendi Sinu kodulehele alati tagasi. Leiame üheskoos kõige sobilikumad lahendused. 

Iga valdkond, milles tegutsete, nõuab spetsiifilist lähenemist. Läbi analüütilise lähenemise toome välja olulised eripärad. 

Some Numbers

Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur adipis.
1
Satisfied Clients
100
Projects Completed
1
Accolades Earned
1 K+
Lines of Code
Scroll to Top